Етапи купівлі квартири

Необходимо знать етапи купівлі квартириНа сьогоднішній день в Києві та області будується понад 500 житлових комплексів. Тож, вибір для тих, хто вирішив купувати квартиру в столиці дуже широкий. Однак, тут постає питання: якого забудовника обрати? Покупка квартири предбачає декілька основних етапів, з якими ви маєте можливість ознайомитись у цій статті.

Вибір району та житлового комплексу

В першу чергу оберіть бажану локацію вашого майбутнього житла. Ви, звичайно, можете знайти усю інформацію в Інтернеті. Проте ми також радимо особисто відвідати місцевість, щоб особисто пересвідчитись у тому, що вона вас влаштує. Коли ви обрали бажане розташування вашого майбутнього житла, ознайомтесь з усіма житловими комплексами, що там будуються.

Від обраного ЖК залежить клас новобудови. Таких класів існує декілька:

  • економ;
  • комфорт;
  • бізнес;
  • еліт.

Клас визначає не тільки ціна, але й інші особливості – кількість квадратних метрів, вид з вікон вашої квартири, планування та інші.

Знайомство із забудовником

HashFlare

Про те, як правильно купити квартиру в Києві та про деякі особливості можна дізнатись тут http://malahyt.com.ua/ua/apartments/. На сайті проекту можна побачити не тільки майбутній вигляд ЖК, але й знайти інформацію про забудовника. На деяких сайтах навіть передбачені віртуальні екскурсії житловим комплексом.

Після того, як ви обрали забудовника, ознайомтесь з документами, що підтверджують його діяльність. Перш за все забудовник повинен мати документи, що підтверджують його права на землю та на будівництво. Ці документи повинні бути у відкритому доступі. Крім того, ви зможете легко знайти всі необхідні ліцензії, проекти, а також договори про встановлення комунікацій.

Не зайвим буде ознайомитись з відгуками інших покупців. Обирайте для цього перевірені форуми. Також варто звертати увагу лише на «живі» коментарі. Оскільки нерідко компанія купує позитивні відгуки, щоб покращити свою репутацію.

Особиста оцінка

Радимо також особисто перевірити зручність транспортної розв’язки. Самостійно оцініть, за який час можна дійти до метро або до зупинки наземного транспорту. Поспілкуйтесь з менеджерами у відділі продажу – оцініть ставлення до клієнта та рівень організації.

Насамкінець, дуже уважно ознайомтесь з договором купівлі-продажу та умовами, що там вказані. Радимо найняти професійного юриста, який легко вирішить будь-які спірні моменти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 − 7 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: