Офісний комплекс «Оптіма Плаза» – вигідна та надійна оренда офісів у Львові

Офісний комплекс «Оптіма Плаза» – вигідна та надійна оренда офісів у ЛьвовіЗнайти хороше приміщення під офіс у Львові досить проблематично. На жаль, більшість власників таких приміщень ставлять досить високі ціни на оренду, а інші ж просто здають в страхітливому стані будівлі. Що ж робити в такому випадку? Чи реально знайти оптимальне розв’язання подібної проблеми? Сьогодні, ми допоможемо вам знайти відповідь на ці питання.

«Оптіма Плаза» – це великий офісний комплекс, який розташований у місті Львів на вулиці Науковій 7А, 7Б та 7Д. Практично це єдиний центр, якому вдалось отримати найвищу відзнаку при сертифікації BREEAM In-Use International. Ця нагорода являє собою міжнародний знак якості, який підтверджує відповідність споруди сучасним вимогам та критеріям якісного функціонування офісних приміщень і направлений на збереження енерго- і теплоресурсів.

HashFlare

«Оптіма Плаза» – все для вашого комфорту та зручності

Центр «Оптіма Плаза», офіційний сайт якого можна відвідати перейшовши за посиланням – https://optima-plaza.com.ua/, побудований згідно з усіма міжнародними стандартами. При розробці та побудові проекту брала участь одна з найкращих архітектурних компаній «Архіматика», а також будівельне підприємство Cushman&Wakefield, працівники якої провели детальний аналіз перспектив побудови бізнес-центру в усьому регіоні.

Офісний комплекс оснащений автоматизацією та диспетчеризацією інженерних систем. Крім того, варто відзначити і той факт, що в будівлі організована система з функцією «Розумний будинок», встановлені системи клімат-контролю температури, вентиляції, водо- та електропостачання, а також сонцезахисна системи робочих місць від прямих попадань сонячного проміння.

При будуванні офісного центру « Оптіма Плаза» було враховано абсолютно все, що стосується безпеки та здоров’я людей. По всьому периметру будівлі облаштована пожежна та охоронна сигналізація, з миттєвим реагуванням. Всередині приміщення оснащені і камерами відеонагляду. На вході в будівлі також встановлена надійна система контролю.Крім того, додатково встановлені датчики контролю СО2, а ще датчики підтоплення санвузлів.

На території офісного комплексу пасто гаваней сучасний фітнес-клуб популярної мережі  Sport Life, а також мережа кафе «Смачні сезони». На основному поверсі є велика та зручна автостоянка. Біля паркінгу є ще спеціальні електростанції для зарядки електромобілів.

«Оптіма Плаза» – це зручний, просторий та найкращий офісний центр у всьому Львові. Дізнатись умови оренди можна на їх офіційному сайті або ж зателефонувавши менеджерам компанії. Повірте, обравши для оренди свого офісу саме цей центр – ви ніколи не пошкодуєте!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

eighteen + 16 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: