«Традиція» дарує комфорт та затишок

Необходимо знать что  «Традиція» дарує комфорт та затишокТихе, затишне сімейне гніздечко — є заповітною мрією кожного. Це місце, де ми можемо відпочити від буденних проблем, побути на самоті, або провести час з родиною. Власна оселя — є запорукою стабільності та внеском у майбутнє. Тож як обрати житло своєї мрії та не потрапити до рук шахраїв? Перш за все потрібно дуже відповідально підійти до цього питання і знайти надійного забудовника. Купівля квартири у новобудові є дуже гарним варіантом перш за все тому що, ви заселитеся в абсолютно нове житло. Більше того, якщо ви станете мешканцем житлового комплексу, то разом із сучасною квартирою, отримаєте зручну інфраструктуру.

Один із найбільших забудовників нашої країни — «Інтеграл-Буд», вже не перший рік створює затишне та комфортне житло. За роки своєї діяльності, ми змогли зарекомендувати себе як кваліфіковані та відповідальні спеціалісти. Кредо нашої компанії — комфорт і якість для кожного нашого покупця.

HashFlare

Одним із проектів компанії «Інтеграл-Буд» у місті Києві — є житловий комплекс «Традиція». Він знаходиться на вулиці Олени Пчілки, в стороні від міського шуму. Та разом з тим, досить близько до станції метро. Це прекрасне місце для піших прогулянок усією сім’єю по Дніпровській набережній або парком.

Чотири будинки мають по 25 поверхів та збудовані з використанням сучасних технологій, які відповідають усім нормам безпеки. Ви можете бути впевнені в тому, що живете в надійних квартирах з найвищим рівнем міцності та сейсмоактивності. Ми пропонуємо житло як з ремонтом так і без нього. Тому, наші покупці мають   можливість оздобити квартиру згідно своїм смакам та вподобанням. Для тих, хто хоче одразу заселитися в оселю придатну для проживання, ми пропонуємо квартири з сучасним ремонтом з використанням безпечних технологій та якісних матеріалів.

Бізнесмени та підприємці також мають можливість придбати не житлові приміщення. Це є дуже вигідною інвестицією, особливо, якщо ви будете проживати у цьому ж комплексі.

Тож, купити квартиру у ЖК «Традиція», ознайомитися з усіма умовами та генеральним планом забудови, можна на офіційному сайті компанії.  Висококваліфіковані співробітники «Інтеграл-Буд»,  нададуть будь-яку необхідну допомогу, щоб ви змогли обрати найбільш вигідний варіант. Також, покупці можуть купити житло у розстрочку, після сплати 30% від вартості квартири.

Зробіть крок у майбутнє разом з ЖК «Традиція».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 + 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: