Якісна банерна продукція по вигідній ціні

yak-sna-banerna-produkc-ya-po-vig-dn-j-c-nМета будь-якої реклами — привертати увагу клієнтів. І це дійсно дуже ефективно працює, якщо продукція якісна та яскрава. Широкоформатний друк один із найпопулярніших і дієвих видів зовнішньої реклами. Банери активно використовують в цілях збільшення попиту на ті чи інші товари та послуги. Ми дійсно зупиняємо погляд на яскравому білборді, чи на примітній вивісці. Тож, реклама є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу.

Основна складність полягає в пошуку надійного партнера, який зможе якісно втілити ваші задумки в життя. Одним з лідерів на ринку виготовлення зовнішньої рекламної продукції є компанія Art Vision. Вже більше 12 років, ми працюємо над створенням та удосконаленням банерів, лайт-боксів, вивісок, об’ємних світлових конструкцій. Наше підприємство пропонує клієнтам продукцію з якісних матеріалів, яка виробляється на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій. Ми без вагань даємо гарантію на наші вироби та виконані роботи.

Співробітники компанії завжди готові допомогти і підказати найбільш вигідний варіант саме для вас. Ще один важливий нюанс нашої діяльності — приваблива цінова політика. Ми знайдемо цікаві рішення навіть для дуже обмеженого бюджету.

Що саме ми виготовляємо

HashFlare

 До переліку продукції, яку ми пропонуємо своїм клієнтам входить чимало цікавих варіантів. У нас можна замовити певні складові до сувенірної продукції,

вітальні листівки, різноманітні фігури з пінопласту та пінополістеролу, вивіски, банери різних форматів та багато іншого.

Великим попитом користується банерна рекламна продукція, при виробництві якої використовується широкоформатний друк. Ми можемо виготовити будь-який рекламній плакат в залежності від ваших побажань і потреб.

Компанія Art Vision виготовляє банери двох видів, в залежності від матеріалу:

  1. Ламіновані — виробляються з ламінованої полівінілхлоридної плівки, на яку наноситься певне зображення. Це дуже вигідний варіант, для невеликих банерів, через не велику ціну. Єдиний мінус — низький рівень морозостійкості та міцності.
  2. Литі — виготовляються з більш щільного матеріалу. Це досягається обробкою волокон поліестру розчином ПВХ. Такі банери витримують високі механічні та погодні навантаження.

Також, є можливість створення більш легких конструкцій. Друк на банерній сітці ідеально підійде для варіантів, які повинні пропускати світло та повітря.

На сайті https://artvision.com.ua/shyrokoformatnyy-druk/baner-i-tkanyny/ можна дізнатися де замовити друк банерів та прорахувати їхню приблизну ціну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: